ÇOCUKLU EVDE TADİLAT NASIL YAPILIR

Zemin kaplam.
Çocuklar yerde çok zaman harcıyor-oynuyor, sürünüyor, yürümeyi öğreniyor, koşuyor. Çevre dostu ve her şeye dayanıklı bir kaplama seçin. Laminat, parke olabilir. Kaplama kaygan olmamalı, bakımı kolay ve dayanıklı olmalıdır deforme olanları değiştirmek için birkaç tahtada daha fazla satın alınabilir. Banyo ve mutfaktaki fayanslar kaymaz bir kaplamaya sahip olmalıdır. Belli bir yaşa kadar, çocuğun çoğu zaman odasında değil, annesiyle birlikte olduğu için, mutfaktaki sıcak zemin sistemini karoların altında düşünün.

Mobilya her şeyi hızlı bir şekilde değiştirme fırsatına sahip olmalısınız-kendiniz için bir yatak koyun ve çıkarın, çocuk için daha büyük bir beşik satın alın, değişen masayı oyun parkı veya şifoniyer ile geniş bir dolapta değiştirin.

Ses yalıtımı. Geç gelen misafirler veya gürültülü komşularınız varsa, çocuğun uyumasına müdahale etmemek için. Çocuk odasında cam ekler olmadan sıkı iç kapıları takın.

Depolama yerleri. Giysi ve hijyen ürünleri, oyuncaklar için birçok depolama alanına ihtiyacınız olacak.

Aydınlatma. Bebeğin uyuduğu odada, dimmerleri ayarlayın, böylece ışık keskin bir şekilde açılmaz, ancak yavaş yavaş, geceleri zayıf bir arka ışığa sahip olabilir.
Anahtarları yüksek tutmayın, 90 cm'de konumlandırın, böylece çocuk gerektiğinde ışığı açıp kapatabilir.

Güvenlik. Prizlere korumalı köşelere koruyucu pedler takılmalıdır, dolaplara ve çekmecelere kilitleyicilere, plastik pencerelere çocuk kilidi takmanız gerekir. Ağır mobilyalar (Dolaplar, TV) çocuğa devrilmeyi önlemek için duvara sıkıca tutturulur. Çocukların parmaklarını sıkıştıramaması için, iç kapılara kilit ve kapatıcılar yerleştirilmelidir. Örneğin, çocuğun dairenin etrafındaki hareketini sınırlama olasılığını sağlayın, böylece bir an için ayrılmanız gerekiyorsa, sıcak çay ya da öğle yemeğinin pişirildiği mutfağa gitme fırsatına sahip olmasın.

Duvar boyası. Ekonomi yapmayın Yüksek kaliteli yıkanabilir boya seçin-ilk olarak, güvenli, ikinci olarak, uygun kir ve çizikleri kolayca silebilmeli

 | 0090 553 872 0319