DUVAR PANELİ

Ahşap duvar panelleri.

İç dekorasyon için en sık kullanılan duvar panelleri: ldf, MDF, HDF sunta sunta kontrplak taban. Üst kat olarak, üreticiler boya, emaye, PVC filmler, kaplama kullanırlar. Bu seçenekler, orijinal bir iç mekan yaratmak için çeşitli odaların iç dekorasyonu için kullanılabilir. Boyutları, mutfak ve banyo duvarları için uygun sıcaklık ve nem değişimlerinde çok fazla değişiklik göstermez.

 Başka bir seçenek — parke, laminat. İlginç bir tasarım çözümü-aynı renk ve doku panoları zeminden duvarlara veya tavana geçebilir.

 Ahşap ve mantar.

Bu seçenek, kır evlerinde ve dairelerde iyi görünüyor. Isıl işlem görmüş ahşap, sıcaklık ve nem dalgalanmalarına karşı en dayanıklıdır.

 Alçı modelleri güzel ve çevre dostu bir yüzeydir. Alçı malzemenin kırılgan olduğu görülmektedir, ancak birçok üretici bu özelliği modifiye edici katkı maddelerinin veya takviye liflerinin orijinal karışımına girerek seviyelendirmeyi başarmaktadır.

Banyo iç dekorasyonu için ve keskin sıcaklık değişimleri ve yüksek nem (%75'den fazla) olan diğer odalarda ve ahşap, kontrplak, sunta, sunta tabanlarına sabitlenmeleri istenmemektedir.

 Plastikten yapılmış.

Sert polivinil klorür (PVC) — duvar tasarımı iyi bir dayanıklı versiyonu. Bunlar içi boş plakalardır, iç boşlukları boyunca sert kargastan oluşur . Plastik duvar panelleri seramik karolara ucuz bir alternatif olarak hizmet vermektedir. Servis ömrü en az 10 yıldır. Tasarım açısından daha ilginçtir, formatta çeşitlidir, hijyenik, sağlam ve dayanıklıdır.

 | 0090 553 872 0319